Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469
Reģistrācija
Aleksandrs Fridmans
Jūs vai haoss: profesionāla regulārā menedžmenta plānošana
2018.gada 6.februārī
* Šie lauki ir ļoti svarīgi, lūgums aizpildīt tos!
6. februārī 2018
Aleksandrs Fridmans
Jūs vai haoss: profesionāla regulārā menedžmenta plānošana
haosa menedžments, plānošana
23. janvārī 2018
Igors Rizovs
Pārrunas ar «monstriem»
Jaunā programma!
pārrunas

Sakrājušies interesanti jaunumi

1. Īsumā pastāstīsim par mūsu pasākumiem, kas ir ieplānoti 2017.gada otrajā pusgadā.

30. un 31.augustā pirmo reizi Latvijā rīkosim trīs grāmatu autora, biznesa trenera, praktiķa Alekseja Semencova (Krievija) divus pārdošanas treniņus. Viņa pieredze biznesā – 18 gadi.
30.augustā – treniņš «Pārdošanas nodaļas vadīšana no A līdz Z: kā izveidot tirdzniecības sistēmu, kas nes peļņu»
31.augustā – «Netraucētas pārdošanas algoritmi» («Алгоритмы безотказных продаж»)

29.septembrī notiks piektā starptautiskā konference «Partizānu mārketings» (Kā paaugstināt peļņu bez izmaksām. Jauni keisi un instrumenti no labākajiem ekspertiem un praktiķiem). Pasākumu organizē biznesa treneris, eksperts partizānu mārketingā numur viens Aleksandrs Levitass (Izraēla).

24. oktobrī un 15. novembrī, divi Aleksandra Fridmana semināri. Tematiski tie ir saistīti.
24. oktobrī Aleksandra Fridmana seminārs «Precīzi» «steidzami» vietā: vadības domāšanas tehnoloģija» (Efektīvas pašorganizācijas un stresa situāciju neitralizācijas metodes lēmumu izstrādāšanas un baudas no darba gūšanas kvalitātes nodrošināšanai) .
15. novembrī Aleksandra Fridmana seminārs «Haosa menedžmenta ieviešana: kā pārveidot «haotisku» kultūru» («Maigas» savas vadības paradumu un padoto darba metožu pārveidošanas tehnoloģijas).

12.decembrī ar jaunu meistarklasi viesosies biznesa automatizācijas eksperts Mihails Galeičenko. Darba nosaukums pasākumam «Automatizācija kā Amerikā».

5.decembrī Rīgā gada notikums biznesa pasākumu sfērā –notiks pasaules slavenā biznesa trenera, vairāk kā 50 grāmatu autora Braiena Treisija (Brian Tracy) seminārs «Maksimuma sasniegšana 2.0». Šī ir viņa jaunā programma.

2. Jauni Aleksandra Fridmana online kurssi «Делегирование: результат руками сотрудников» un «Контроль и координирование: как обеспечить выполнение делегированной работы» startē 1.augustā un 1.otkobrī. Katrs ilgs divus mēnešus. Sīkāka informācija un reģistrācija (ar atlaidi): https://premiummanagement.com/kontrol/partners/7463 un https://premiummanagement.com/delegirovanie/partners/7463

3. Dāvanu kartes mūsu biznesa semināru apmeklējumam – ieprieciniet savus kolēģus, klientus, sadarbības partnerus. Uzrakstiet, kādas ir vēlmes pa tēmām, saturu – ieteiksim, orientēsim.

4. Vladimirs Tarasovs un viņa online autorkurss «Personīgā vadības māksla». Turpinās jauno grupu uzņemšana. Tuvākā startēs 1. septembra. Kursu vadīs Tallinas menedžeru skolas dibinātājs, godājamais un A. Fridmana regulāri citētais biznesa treneris Vladimirs Tarasovs. Kopējais apmācības ilgums – 10 mēneši. Regularitāte – 1 nodarbība (divas akadēmiskās stundas) nedēļā. Tiks uzdoti mājasdarbi un nodrošināta atrgriezeniskā saite. (Daži mūsu klienti jau pabeiguši šo kursu.) Sīkāka informācija un reģistrācija ar izdevīgākiem nosacījumiem: https://premiummanagement.com/personalnoe-upravlencheskoe-iskusstvo/partners/7463

5. Desmitiem noderīgu pakalpojumu, servisu, tehnoloģiju un instrumentu, no kuriem katrs palielina pārdošanu un kompānijas darba efektivitāti – unikāls serviss www.krostu.com Tas ir Igora Manna un komandas projekts. Videopaziņojums lietotājiem:

6. Papildināts mūsu grāmatnīcas sortiments. Lūk, dažas no jaunajām grāmatām: Aleksandrs Levitass «Экспресс-маркетинг»; Igors Manns, Farids Rahimovs «Лайфхак на каждый день»; Tonijs Šejs «Доставляя счастье», Maksims Batirevs, Igors Manns, Anna Turusina «Согласовано».

7. Interesē Jūsu viedoklis, kādas vēl tēmas un spīkerus gribat paklausīties.
Ja kādam ērtāk un ātrāk pārrunāt mutiski (nevs rakstīt e-pastu lev@rezonanseplus.lv), būšu priecīgs par jūsu zvanu +371 29538469.

8. Jauno nišu/tirgus segmentu meklēšana (ne tikai biznesa apmācībā). Esam atvērti sadarbības, partnerības apspriešanai, ja uzskatāt, ka Jūsu resursi/pieredze + mūsu resursi/pieredze = sinerģija. Zvaniet +371 29538469, Ļevs Fainveics.

9. Rozīnīte korporatīvajam pasākumam (nopietnam/ar svētku gaisotni) vai privātai ballītei − starptautiskā šova «Reklāmas rīmu nakts» light versija. Tā ilgst tikai 94 minūtes un satur ap 100 reklāmas rullīšu no pasaulē lielākās kino un TV reklāmas kolekcionāra Žana Marī Bursiko kolekcijas. Ar katru reizi ir arvien grūtāk pasākumu viesus pārsteigt ar kaut ko neparastu (īpaši, ja publika ir prasīga un daudz ko redzējusi/dzirdējusi). «Reklāmas rīmu nakts» light versija – piemērots variants, ja vajag/ir vēlme iepriecināt jūsu pasākuma/svētku viesus. Jautājiet pēc šīs ekskluzīvās demonstrēšanas finanšu nosacījumiem. Cipari ir pilnīgi pieņemami.

10. Ieteikt Business Education Plus seminārus ir izdevīgi. Pārliecinieties personīgi un ietaupiet vismaz 50% no dalības maksas. Runa ir par to, lai ieteiktu mūsu seminārus un biznesa trenerus jums lojālā kontaktu lokā, ārpus jūsu kompānijas/kompāniju grupas, t.i., jūsu klientu, sadarbības partneru, piegādātāju, vienkārši biznesa paziņu/draugu vidū. Par ieteikumu, kas pārtaps par pieteikumu semināram, mēs piešķisim 50% atlaidi jūsu dalības maksai tuvākajā vai kādā no nākamajiem vienas dienas semināriem. Ja rekomendācijas ļaus saņemt divus pieteikumus, no mums – ielūgums. Pēc noklusējuma tiek domāts, ka tās personas/kompānijas, kurām ieteiksiet mūsu pasākumus, līdz šim mūsu biznesa seminārus nebija apmeklējuši. Kā ideja – atsūtiet 2—3 cilvēku kontaktus, kuriem varu piezvanīt/nosūtīt e-pastu, lai ar atsauci uz jums pastāstītu viņiem, kas mēs tādi esam, ar ko esam noderīgi, un atbildēt uz viņu jautājumiem. Apsolu, ka neatņemšu daudz laika.

11. Noderīgas grāmatas menedžmentā, mārketingā, pārdošanā – personīgi jums, korporatīvajai bibliotēkai, dāvanai. Tās ir to biznesa treneru grāmatas, kuru seminārus esam rīkojuši un turpinām rīkot. Eksemplāri ir autoru parakstīti. Pilnu grāmatu sarakstu aizsūtīsim pēc pieprasījuma. Izdevīgāk ņemt komplektus: piemēram, Fridmana un Tarasova menedžments (4 grāmatas), Igora Manna mārketings (9 grāmatas), Aleksandra Derevicka pārdošanu/pārrunu tehnikas un metodikas (5 grāmatas). Pavisam sortimentā ir apmeram 30 grāmatu nosaukumi. Ir, no kā izvēlēties, jautājiet mums.

12. Roku gabaldarbs – stratēģiskās plānošanas sesija biznesa trenera, praktiķa Aleksandra Fridmana (Latvija/Krievija) vadībā. Individuāli, efektīvi, par labu biznesa attīstībai. Nav lēti. Pieprasiet pakalpojuma aprakstu, izmaksas, atsauksmes.

Ar laba vēlējumiem jūsu biznesam – biznesa semināru uzņēmuma Business Education Plus vadītājs
Ļevs Fainveics (t. +371 29538469; lev@rezonanseplus.lv, www.bep.lv. www.adshow.lv)