Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469

Uzņēmums Business Education Plus palīdz biznesa īpašniekiem un vinu komandām sistēmiski paaugstināt profesionālsmu menedžmentā, pārdošanā, mārketingā. Kā? Rīkojām Latvijā atklātas un korporatīvas pirmklasīgu biznesa treneru meistarklases. Business Education Plus ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs, ka arī reģistrēts Swedbank Business Network tīklā.

Kopš 2011. gada novembra ir organizēti 110 semināri un meistarklases. Lai piedalītos mūsu semināros Rīgā, ierodas arī biznesa īpašnieki un topmenedžeri no Anglijas, Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Moldovas, Ukrainas un Vācijas.

2015.gada 20.martā rīkojām Rīgā starptautisko šovu “Reklāmas rīmu nakts

Ja ir organizēti semināri

Aleksandr Fridman

Aleksandra Fridmana

(Latvija/Krievija)
Menedžments
Igor Mann

Igora Manna

(Krievija)
Mārketings
Aleksandr Levitas

Aeksandra Levitasa

(Izraēla)
Partizānu mārketings
Aleksandr Derevickij

Aleksandra Derevicka

(Ukraina)
Pārdošanas
Andrej Veselov

Andreja Veselova

(Krievija)
B2B (korporatīvās) pārdošanas
Fridman

Natālijas Piskunovas

(Baltkrievija, Itālija)
Mārketings
Šo biznesa treneru semināru dalībnieki saņem spēcīgu tehnoloģiju, instrumentu, paņēmienu, knifiņu klāsta koncentrātu, ko var nekavējoties sākt lietot un jau tuvākajās dienās un nedēļās iegūt pirmos rezultātus. Mūsu labāko biznesa treneru meistarklases paredzētas uzņēmumu īpašniekiem, topmenedžeriem, mārketinga un pārdošanas direktoriem/menedžeriem un ir fokusētas viņu prasmju, iemaņu, kompetences, zināšanu un kvalifikācijas attīstībai, slīpēšanai un paaugstināšanai.
Lev Fainveitc
Ar laba vēlējumiem jūsu biznesam, Ļevs Fainveics
biznesa semināru kompānijas Business Education Plus vadītājs