Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469

Ivans Arciševskis

Starptautiski atzīts vadošais eksperts mūsdienu etiķetes un valsts protokola jomā.

Viņu sauc par «etiķetes guru», savukārt apmācības pie viņa var uzskatīt par karjeras stratēģiskās plānošanas instrumentu.

Savos kursos un semināros piedāvā sistēmisku un strukturētu materiālu, kas ļauj nekavējoties ieviest praksē iegūtās zināšanas. Viņš ir pārliecināts, ka lietišķās etiķetes ievērošana palīdz paātrināt karjeras izaugsmi un organizācijas statusa paaugstināšanu biznesa aprindās.

Radio Эхо Москвы в Петербурге programmas Мастер класс Ивана Арцишевского autors un vadītājs, pastāvīgs etiķetes eksperts Sanktpēterburgas televīzijā.

Prēmijas Золотое перо laureāts.

Populārā grāmata Согласно протоколу(«Saskaņā ar protokolu»), kas veltīta lietišķajam un valsts protokolam, kalpo kā rokasgrāmata profesionāliem protokola dienestu darbiniekiem kompānijās un valsts varas iestādēs.

Etiķetes grāmatu sērijas bērniem autors: Мобильный этикет, Этикет путешествий.

Daudzus gadus vadījis Sanktpēterburgas administrācijas Valsts protokola pārvaldi, strādājis kopā ar valstu un valdību galvām, viņam ir liela praktiskā pieredze. Vairāk nekā 10 gadu lasa lekcijas Sankpēterburgas mācību iestādēs.

Vadījis kursus un seminārus uzņēmumos un organizācijās: Газпром, Coca-Cola, Мегафон, Билайн, Сбербанк, ФК «Зенит», ASV vēstniecībā Krievijas Federācijā un daudzās citās.

Mājaslapa ivanar.ru