Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469
Derevickij

Aleksandrs Derevickis

Aleksandrs Derevickis (Ukraina), pārdošanas biznesa treneris.
Pārdošanas biznesa treneris ar 20 gadu darba stāžu. Vairāku grāmatu autors: «иNые продажи», «Тормоза и акселераторы в продажах», «Школа продаж», «Охота на покупателя», «Искусство «боевого говоруна»», «Переговоры особого назначения». 2002. gadā kļuvis par Krievijas labāko treneri, 2004. gadā iekļuvis desmit labāko krievvalodīgo biznesa treneru skaitā.

Bijušais ģeologs. Kopš 1990. gada pievērsies komercijai. Darbojies daudzās aģenta profesijās, bijuši dažādi savi biznesi. Pārdevis un pārdod gandrīz visu, ko ļauj pārdot sirdsapziņa.

Kopš 1994. gada A. Derevickis nodarbojas ar biznesa trenera darbu (Kaut gan – kas tas par darbu? Viena vienīga bauda!). Strādā ļoti šaurā nišā – tikai pārdošanas un pārrunas.

Līdzās tradicionālajiem līdzekļiem viņš tirdzniecības personāla apmācību laikā izmanto arī specdienestu, izlūku, diplomātijas, aktiermākslas, režisūras, spiegu, psihoanalītiķu, šamaņu un šovmeņu pieredzi.

Pārdošanas treneris Derevickis nepārstāsta ārzemju grāmatu tulkojumus, jo ir pašam savi darbi. Viņš māca nevis, kā to vajadzētu darīt teorētiski, bet gan to, kas ir reālās komercijas pasaulē.

Derevickis balstās uz parastu ikdienišķu savu klausītāju pieredzi, jo cilvēkam, kam ir labs darbs un veselīga ģimene, pārdošana nav jāmāca – pietiek parādīt, kā viņš parasti manipulē ar ģimeni un kā pasaule manipulē ar viņu. Viss, kas jau bijis mūsu dzīvē, – gan dzīves pieredze, gan sadzīviskās iemaņas, tas viss var iemācīt pārdot.

Derevicka skola pieslejas pragmatismam un skepsei attiecībā pret personiskās pārdošanas kabineta teorijām. Psihologi lai māca psihologus, bet tirgotāji jāmāca tirgotājiem.