Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469
Aleksandr Fridman

Aleksandrs Fridmans

Biznesa treneris, stratēģiskā menedžmenta biznesa konsultants, praktiķis, pieredze profesijā – 22 gadi. Stāžs biznesā – 26 gadi. Dzimis 1959. gadā Odesā. Beidzis Rīgas Politehnisko institūtu.

Specializācija:

  • profesionāla padoto ekspluatācija;
  • regulāra menedžmenta ieviešana;
  • Execution kultūras nodrošināšana: ieplānoto rezultātu sasniegšanas vadīšanas tehnoloģijas;
  • vadītāju vadības kvalifikācijas paaugstināšana: vadītāju apmācības autorprogramma «HomoBoss: Человек Управляющий» («HomoBoss: cilvēks vadītājs»), 6 bāzes kursi, 19 semināri.

Konkurences priekšrocība: sistēmiskums, tehnoloģiskums un kompleksa pieeja.

Aleksandra Fridmana kredo: «Jā − tehnoloģijām, nē − burvju brīnumlīdzekļiem.»

Pieeja apmācībai: māca vadības metodes, kas jau pierādījušas darbspējību un praktiskumu. Visas pieejas un tehnoloģijas ir atstrādātas konsaltinga projektos.

Unikalitāte:

  • labākais regulārā menedžmenta eksperts postpadomju telpā;
  • vienīgais biznesa treneris, kas nodrošina sistēmiskā attīstības vadības kvalifikācijas iespējas «vienā formātā».

Сeļš profesijā: kopš 1988. gada kā līdzdibinātājs un direktors nodarbojies ar vairumtirdzniecību un sporta aprīkojuma ražošanu. 1993. gadā, saglabājot līdzdalību kompānijās, kļuvis par biznesa konsultantu; virziens organizational development, kad uzņēmums tiek skatīts kā kopsakarīgu elementu sistēma, bet pārkārtošanām noteikti jāņem vērā to savstarpējā ietekme.

Rezultāti: kopš 1993. gada kā konsultants realizējis vairāk nekā 100 projektu: biznesa attīstības stratēģiju izstrāde un ieviešana, korporatīvās vadības sistēmas reorganizācija, pārdošanas departamentu darba uzlabošana, profesionālu korporatīvo pārvaldīšanas komandu veidošana un attīstīšana.

Segmenti: vairumtirdzniecība FMCG sfērā, tirdzniecība un pakalpojumi B2B jomā, ražošana, bankas, finanšu pakalpojumi, tīkla mazumtirdzniecība un citi.

Šodienas prakse: vairāku uzņēmumu akcionāru padomes un direktoru padomes loceklis. Kā neatkarīgais direktors veicina biznesa stratēģisko attīstību un/vai operatīvās vadības kvalitātes celšanos.
Kā konsultants nodrošina korporatīvās vadības sistēmu izmaiņu izstrādi un ieviešanu.
Kā treneris – māca vadītājiem profesionālu padoto ekspluatācijas metodes uz regulārā menedžmenta bāzes.

Grāmatas: 2009. gadā iznākusi A.Fridmana grāmata «Jūs viņus vai viņi jūs: profesionāla padoto ekspluatācija». Savukārt, 2015.gadā nākusi klaja A.Fridmana vēl viena grāmata «Jūs vai haoss: profesionāla plānošana regulārajam menedžmentam».

frid-books

Precējies, trīs bērni, divi mazbērni. Kolekcionē anekdotes par konsultantiem. Mīl kaķus, garšo grapa, viskijs, labprāt ceļo pa Eiropu.

Ir gatavs būt noderīgs gan ar runām, gan darbiem.

Video ar A. Fridmanu