Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469
Aleksandr Levitas

Aleksandrs Levitass

Biznesa treneris, biznesa konsultants, praktiķis Aleksandrs Levitass (Izraēla) praktizē jau vairāk nekā 18 gadu. Partizānu mārketinga eksperts Nr.1 Krievijā. Biznesa bestsellera «Vairāk naudas no jūsu biznesa» («Больше денег от Вашего бизнеса») autors.

Viņa meistarklašu un semināru dalībnieki galvenokārt ir vidējo un mazo biznesu īpašnieki, mārketinga un pārdošanas nodaļu vadītāji (t.sk. no lieliem uzņēmumiem), mārketinga, reklāmas un PR speciālisti. Viņš tos nodrošina ar instrumentu klāstu, kas praksē palīdz monetarizēt A. Levitasa devīzi «Jūsu bizness var ienest vairāk naudas!».

2011. gadā saskaņā ar interneta auditorijas balsojumu A. Levitasa blogs atzīts par labāko biznesa blogu krievu valodā (pārliecinieties par bloga lietderību jūsu biznesā – http://alex-levitas.livejournal.com). Aleksandrs Levitass pārzina gan ASV un Izraēlas, gan Krievijas mārketinga principus. Kā biznesa treneris viņš vada atklātās un korporatīvās meistarklases un seminārus daudzās pasaules valstīs. Pastāvīgi un daudz sniedz individuālas konsultācijas.

A. Levitasa grāmatas «Vairāk naudas no jūsu biznesa» otrā redakcija (iznākusi 2011. gada novembrī) ierindojusies interneta veikala www.ozon.ru lietišķo bestselleru topa desmitniekā 2011. gadā; pēc asociācijas E–xecutive.ru versijas tā atzīta par «2011. gada grāmatu mārketingā»; kļuvusi par «Gada lietišķo bestselleru», uzvarot konkursā «Книжная премия Рунета–2012», nominācijā «Biznesa bestsellers». Ir grāmatas «Veiksmīga cilvēka dienasgrāmata» autors.

A. Levitasa mājaslapa: www.levitas.ru

A. Levitasa blogs: http://alex–levitas.livejournal.com/

Video ar Aleksandru Levitasu