Zvaniet! No mums – dāvana!
т. +371 29-538-469

Dmitrijs Tkačenko

Pārdošanas treneris ar 13 gadu ilgu stāžu, eksperts aktīvas pārdošanas apmācībās spēļu formā.
Žurnāls «Управление сбытом» ierindojis D. Tkačenko labāko pārdošanas treneru piecniekā, bet žurnāls «SALES BUSINESS/Продажи» – Krievijas desmit labāko treneru vidū pārdošanas nozarē un SALESPORTAL.RU reitingu tabulā viņš ir Krievijas 20 labāko pārdošanas treneru vidū.
Sarakstījis 8 grāmatas par pārdošanu un pārrunu vešanu. 2015. gadā klajā nācis bestsellers «Скрипты продаж: готовые сценарии холодных звонков и личных встреч» («Pārdošanas skripti: auksto zvanu un personīgo tikšanos scenāriji»). Savukārt 2016. gadā klajā nākusi grāmata «Работа с возражениями. 200 приемов продаж для холодных звонков и личных встреч».
Dmitriju Tkačenko var droši saukt par «visvairāk spēlējošo treneri» pārdošanas jomā. Viņa treniņi sākas ar to, ka dalībnieki tiek iesaistīti lomu spēlēs, kuras pilnībā atspoguļo reālas situācijas.
• «Jūs atrodaties savā darba vietā. Jūsu rīcībā ir tās pašas iespējas, cenas un nosacījumi, ar kuriem sastopaties savā darbā,» – šādiem vārdiem Dmitrijs izvirza uzdevumu pirmajai lomu spēlei. Pēc tam, uzņemoties klienta lomu, viņš rada dažādas sarežģītas situācijas, ar kādām nākas sastapties reālajā pārdošanas praksē.
• «Lai pārdošanas speciālisti sāktu mācīties, viņi vispirms “jāiesēdina peļķē”, tas ir, viņiem jāparāda, ka ir tādas situācijas, kurās viņi pieļauj rupjas kļūdas. Turklāt es nedaru neko tādu, kas nevarētu notikt reālajā dzīvē. Daudzi treneri baidās spēlēt kopā ar dalībniekiem, un pat tie, kas paši piedalās lomu spēlē, visbiežāk nomaina preci – teiksim, dalībnieks ir kabeļu un vadu pārdošanas speciālists, bet treniņā viņam tiek piedāvāts apspēlēt lodīšu pildspalvu tirdzniecību. Manuprāt tas ir pilnīgs neprāts. Dalībniekam pēc treniņa jābūt bruņotam ar gatavām stratēģijām un uzvedības modeļiem.»
Dmitrija treniņi atšķiras ar:
• gatavu runas moduļu izveidi vissarežģītākajām pārdošanas situācijām («Dārgi!»,«Jau ir piegādātājs», «Mums tas nav vajadzīgs» utt.); 

lielu praktisko nodarbību īpatsvaru – apmācība notiek, izspēlējot «divcīņas» ar treneri un grupā izanalizējot situācijas. 
Dmitrijs Tkačenko ir konsultējis un apmācījis pārdošanas tehnoloģijām tādu kompāniju kā Sony, Siemens, Baltika, Архыз, Ростелеком, Интефакс un vēl vairāk nekā 600 organizāciju darbiniekus. Astoņu grāmatu autors par pārdošanu, pārrunām un treniņiem, ieskaitot: «Жесткие, манипулятивные и силовые переговоры», «Эффективная работа с долгами и дебиторской задолженностью» un «Как продать идею подчиненным: оперативное руководство персоналом отдела продаж». 


Mājaslapa: tkachenko.pro

Facebook: facebook.com/tkachenko.pro