Gūstiet intelektuālu baudījumu!
Rīgā, klātienē, sestdien, 13. augustā, 12:00-15:30, Radisson Blu Daugava Hotel
Formāts "Tikšanās ar interesantu cilvēku"
Slavenais Boriss Burda viesosies Rīgā
Gaidām gan pieaugušos, gan bērnus (no 12 gadu vecuma)
Pasākuma programmu veidos vairāki tematiski bloki, būs daudz interesantu faktu, redzesloku paplašinošas informācijas un atbildes uz dalībnieku jautājumiem.
Pavadiet dažas stundas teicama stāstnieka, lietpratēja, kulināra, 14 grāmatu autora, odesieša, barda un apbrīnojama intelektuāļa sabiedrībā. Kā pasākuma rīkotāji katrā izdevīgā gadījumā sakām, ka Borisam Burdam ir neticami augsts IQ.
Pasākuma programma
Intelektuālās spēles
B. Burda ne tikai dalīsies savā pieredzē, bet pastāstīs par vispārējiem principiem, ko ir apguvis dzīvē un kas attiecas ne tikai uz viņu, bet uz jebkuru no mums. Vai būs arī spēles? Būs!
Cilvēki ir kā savienotie trauki. Ja kontaktēsies ar to, kura līmenis ir augstāks, – tavs līmenis celsies, ja zemāks, – pazemināsies. Paskāla likums, vidusskolas 5.‒6. klase. Ja esat aizmirsuši – noteikti
atcerieties! Tāpēc viens no galvenajiem dzīves uzdevumiem (ļoti savtīgs) ir tikties ar augsta līmeņa personībām un
izvairīties no zema līmeņa.

Ir atšķirība starp gudriem un zinošiem cilvēkiem. Tas nav viens un tas pats. Labāk ir būt gudram. Gudri cilvēki vienmēr ir arī zinoši. Otrādi – nē!
Par privāto dzīvi no personiskās pieredzes: sievietēm patīk tie, kuri viņas iepriecina un pārsteidz, tāpēc būt gudram – tā ir nepieciešamība.

Boriss Burda parādīs dažas vienkāršas un praktiski visiem pieejamas intelektuālās spēles. Tās visas nebūs pārgudras, tās būs pieejamas ikvienam, pa spēkam pilnīgi visiem, daudzkārt pārbaudītas dažādās auditorijās, tās nav garlaicīgas un ir pietiekami interesantas.

Kulinārija, receptes
Tiklīdz atzīsim, ka kulinārija ir māksla, pretoties nākamajiem secinājumiem vienkārši nebūs ne spēka, ne jēgas...
Tie ir vienkārši: tāpat kā citi mākslas veidi, arī kulinārija ir tautas kultūras daļa, tās dvēseles nospiedums, turklāt ļoti neparastā un skaistā rakursā.

Man ir nepārprotami skaidrs, ka kulinārijas konkursi ir jāatklāj kultūras, nevis ekonomikas ministram, kā tas ir pieņemts pie mums.

Pret kulināriju manā ģimenē vienmēr izturējās cieņpilni. Vecmāmiņas uz svētkiem sāka cept un vārīt tik gardi, ka šī garša joprojām man ir uz mēles, lai gan pagājis jau pusgadsimts. Māte gatavoja lieliski, ļoti garšīgi un vienlaikus ļoti vienkārši. Savukārt lielās jubilejās tētis vienkārši izdzina viņu no virtuves un rādīja augstāko pilotāžu – visdrošākie ēdieni, ar ko dažkārt izdodas patīkami pārsteigt viesus, ir tieši no viņa kulinārā repertuāra.

Nekā pārsteidzoša, ka šādā sabiedrībā jau ceturtajā piektajā klasē pratu gan salātiņus sagriezt, gan olu uzcept, gan makaronus ne tikai novārīt, bet arī pasniegt ar piedevām – bērni kulināriju apgūst viegli un ar prieku: mans jaunākais jau septiņos gados izgudroja savus ēdienus, turklāt nebūt ne bezjēdzīgus kulinārā ziņā.

Savukārt profesionāla nodarbošanās ar kulināriju ir pārdomāta aprēķina (bet ne mana) rezultāts. Vairāk pastāstīšu, tiekoties ar jums Rīgā.

Kulinārā programma "Garšīgi ar Borisu Burdu" Ukrainas populārākajā televīzijas kanālā bija skatāma gandrīz desmitgadi, to regulāri skatījās ASV un Izraēlas iedzīvotāji, jo programmu iepirka šo valstu krieviski raidošie televīzijas kanāli, savukārt ar satelīta starpniecību to redzēja visa pasaule.

Iespējams, 13. augusta pasākumā Boriss Burda pagatavos kaut ko no saviem firmas ēdieniem.
Slavenību dzīves un mīlas līkloči
Dižie, slavenie un vienkārši labi zināmie cilvēki visiem ir interesanti, un iemeslu tam ir pietiekami. Ja (kā bieži vien mēdz būt) viņi ir neparastas personības, šī interese ir saprotama – gribas uzzināt un izprast...
...kā viņi ir ieguvuši slavu vai saglabājuši mantoto, ko šajā nolūkā ir izdarījuši viņi un neesam izdarījuši mēs, ko no viņiem var un vajag mācīties, bet kas noderēs, lai gūtu vēl noderīgāku mācību, – lai skaidri saprastu, ka tā darīt nedrīkst, jo sekas būs sāpīgas.

Populārie, pierastie priekšstati par slavenībām labākajā gadījumā ir primitīva shēma, biežāk –apzināta nepatiesība. Interesējies par biogrāfiju un, šķiet, attīsti fotoattēlu – miglainais attēls kļūst skaidrs un nepārprotams.

Jāatzīst, ka viens no šī attēla interesantākajiem fragmentiem ir tas, ko ir pieņemts saukt par privāto dzīvi, – diženo un slaveno dižie romāni.

Divās grāmatās un daudzos rakstos Boriss Burda ir izstāstījis diezgan daudz mīlestības stāstu. Tie visiem ir zināmi, kaut ko par tiem zina gandrīz ikviens, bet tikai daži zina pietiekami. Šo slavenību romānu apbrīnojamās un aizkustinošās detaļas bieži vien nezinām, bet žēl gan!

Nedaudz rūpīgāk iedziļinoties interesantā biogrāfijā, cilvēks var saņemt atbildes uz visneparastākajiem jautājumiem.

Atbildes uz tiem radās pašas, pētot šīs pasaules varenos, – un tā nebūt nav visa pārsteidzošā informācija, kas tādējādi tika atklāta. Par kaut ko Boriss Burda noteikti pastāstīs, bet to, ko nepagūs, varat atrast paši – tas ir interesanti!
Atbildes uz jautājumiem
Protams, Boriss Burda atbildēs arī uz tikšanās dalībnieku jautājumiem.
Jautājumus var jau iepriekš nosūtīt rīkotājiem.
Par spīkeri
Kas ir Boriss Burda (Ukraina)
Dzimis 1950. gada 25. martā Odesā. Kā pienākas bērnam no pieklājīgas ģimenes, mācījās skolā, mūzikas skolā, skolā ar fizikas un matemātikas novirzienu, studēja politehniskajā institūtā.

Slavenās Odesas "skursteņslauķu" KVN komandas dalībnieks 20. gadsimta 60. gadu beigās ‒ 70. gadu sākumā. PSRS Jautro un atjautīgo kluba čempions (1971.‒1972. gada sezonā). Jautro un atjautīgo kluba
čempionu sezonas uzvarētāja zelta medaļas īpašnieks (1969‒1970).

Daudzu autordziesmu festivālu uzvarētājs, goda viesis un žūrijas loceklis. Bards.

Spēles "Kas? Kur? Kad?" triju Kristāla pūču (1998, 2000, 2008), Briljanta pūces (2007) ieguvējs, par ieguldījumu intelektuālo spēļu attīstībā saņēmis V. Vorošilova Kristāla pūci.

Vairākkārtējs "Brain ring" čempions.
Vairākkārtējs "Savas spēles" uzvarētājs. 1995. gadā uzvarēja piecās spēlēs pēc kārtas, balvā saņemot automobili.
Daudzu kulinārijas programmu autors un vadītājs (vairāk nekā 350 raidījumu). Programmas daudzus gadus tika rādītas Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Izraēlas, ASV un vairāku citu valstu televīzijas kanālos.
Rakstnieks. Līdz šim brīdim ir izdotas 14 grāmatas ar kopējo tirāžu vairāk nekā 100 000 eksemplāru
B. Burdas grāmatu saraksts
 • «Угощает Борис Бурда»
 • «Разговор вокруг еды»
 • «Вкусно!»
 • «Кулинарные оды»
 • «Кулинарные мадригалы»
 • «Кухня от знатока»
 • «Великие романы»
 • «Знатоки на кухне» (совместно с И.Лазерсоном)
 • «Интеллектуальные игры для знатоков и не только»
 • «Кулинарные панегирики»
 • «Происхождение тютельки»
 • «50 рецептов от Бориса Бурды»
 • «100 блюд, которые надо приготовить»
 • «Великие романы великих людей»
Biļešu kategorijas
Silver
40 € + PVN
(60 € + PVN)
 • dalība pasākumā (12:00-15:30)
 • vieta rindās tālāk no skatuves
  Gold
  60 € + PVN
  (80 €+ PVN)

  • dalība pasākumā (12:00-15:30)
  • vieta rindās tuvāk skatuvei
  VIP (tikai 20 vietas)
  140 € + PVN
  • dalība pasākumā (12:00-15:30)
  • vieta pie galdiņa līdzās skatuvei
  • kafijas pauze ar Borisu Burdu
  • dāvana ‒ grāmata ar autogrāfu
  • sertifikāts
  Ģimenes (no 3 personām)
  30 € + PVN
  • dalība pasākumā (12:00-15:30)
  • biļete Silver
  Organizators
  Business Education Plus
  Pasaules mēroga spīkeri no Rietumiem un spožākie biznesa treneri no Krievijas
  Kopš 2011. gada organizējam noderīgas apmācības dažādās biznesa kompetencēs (tādās jomās kā vadība, pārdošana, mārketings, sarunas, vadība, sociālie tīkli, personīgā produktivitāte). Uz Rīgu tika atvesti vairāki ļoti slaveni pasaules līmeņa runātāji – Braiens Treisijs, Allans Pīzs, Itžaks Adizess, Kārstens Bredemeijers, Roberts Alens, Māršals Goldsmits.
  Kopš 2019. gada rīkojam ikgadējo MamaPapaForumu (Mīlošo vecāku konference). Iepriekšējo forumu runātāju vidū bija pazīstami psihologi un skolotāji, tostarp Ludmila Petranovskaja, Katerina Murašova, Dima Zitsers, Paata Amonašvili, Maryana Bezrukikh, Anatolijs Nekrasovs.
  Papildus forumiem organizējam īsas lekcijas/meistarklases par dažādiem bērnu audzināšanas un audzināšanas aspektiem.

  Ar laba vēlējumiem, Ļevs Feinveits,
  Business Education Plus dibinātājs, MamaPapaForum organizators Latvijā
  .

  KONTAKTI
  PIERAKSTIES JAUNUMIEM
  Ar šo pieteikumu Jūs piekrītat privāto datu apstrādai un mūsu konfidencialitātes politikai
  © 2022 Business Education Plus
  Mājaslapas izstrāde: @elias.racson
  Lai nodrošinātu drošāku lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā, mēs izmantojam sīkdatnes anonīmai statistikas apkopošanai. Savu izvēli jebkurā brīdī varat atcelt pārlūka iestatījumos.
  Piekrītu