JAUNO INVESTĪCIJU LAIKMETU
Starptautiskā bestsellera autors Roberts Rolihs un Business Education Plus iepazīstina ar
Kā būt labākiem par izcilākajiem Volstrītas profesionāļiem, nenodarbojoties ar īstermiņa spekulācijām vai neriskējot pārlieku augstu?
Ir 2022. gads, un investīciju pasaule ir mainījusies...
Sen jau pagājuši laiki, kad nauda nāca viegli, procentu likmes bija zemas un naudu varēja drukāt neierobežotā daudzumā.

Ja nākotnē vēlaties gūt lielisku atdevi no investīcijām ar 15 gadu vecām stratēģijām, jūs, visticamāk, izgāzīsieties.
Lai 2023. gads būtu panākumiem bagāts, jums ir jāmaina investīciju pieeja.
Ko jūs apgūsiet šajā tiešsaistes pasākumā?
 • 1
  Pasaulē valda haoss. Tirgi piedzīvo brīvo kritienu. Vai mēs stāvam uz ilgstošas globālās recesijas sliekšņa vai vai pat tuvojamies "depresijai"?
 • 2
  Vai šis ir lielo iespēju laiks, kad uzkrāt akcijas un kriptovalūtu, vai arī – beigu sākums šiem tirgiem?
 • 3
  Cik zemu akcijas un kriptovalūtas kritīs 2022.–2023. gadā un kad tās ieteicams atkal sākt iegādāties, lai maksimāli iegūtu ilgtermiņā?
 • 4
  Kas ir labākās investīcijas šādos laikos (un no kurām labāk bēgt kā no uguns)?
 • 5
  Kāpēc vairums finanšu konsultantu, guru un citu "ekspertu" raujas melnās miesās, lai palīdzētu jums pieņemt nepareizos investīciju lēmumus?
 • 6
  Kā Robertam un viņa klientiem ir izdevies būt labākam par labākajiem Volstrītas ekspertiem jau kopš 2012. gada (kad viņš izveidoja savu programmu) un kāpēc viņi, visticamāk, būs par viņiem labākie arī turpmāk?
 • 7
  Roberta neparastā investīciju stratēģija nākamajiem 5 gadiem.
Atsauksmes no nozares līderiem
"Jūs jau droši vien zinājāt, ka finanšu industrija nav jūsu labākais draugs. Bet jūs pat savos sapņos neesat iztēlojušies to, cik daudz naudas jūs tās dēļ zaudējat investējot. Roberts Rolihs jūs iepazīstinās ar pārsteidzoši vienkāršu risinājumu, kas jums palīdzēs uzvarēt mūžīgajā naudas spēlē."

Braiens Treisijs, starptautisks bestselleru autors un runātājs
"Man šķita, ka es zinu teju visu par ieguldīšanu. Tomēr es savaldīju emocijas un ļāvu sev mācīties no Roberta pieredzes. Kad Roberts man parādīja, kas patiesībā slēpjas aiz komisijas maksām un cik izmaksā mans laiks ilgākā laika posma, es biju šokā! Es uzreiz rīkojos, lai paskatītos uz savām investīcijām saskaņā ar Roberta ieteikumiem."

Ralfs Brogdens, bestselleru autors, ralphbrogden.com
"Iedomājieties, ka vakar jūs vēl nemācējāt vadīt auto, bet šodien jūs jau piedalāties pasaulē jaudīgākajās auto sacīkstēs. Tieši tādu rezultātu Roberta seminārs jums ļauj sasniegt!"

Roberts G. Allens, New York Times bestselleru autors Nr. 1
"Ieguldīšana ir VIENKĀRŠA. Tieši finanšu nozare ir tā, kas dara visu iespējamo, lai to SAREŽĢĪTU."
Pirmo reizi Baltijas valstīs!

2022. gada 7. decembrī plkst. 19:00
Šis ir BEZMAKSAS tiešsaistes pasākums. Angļiski.
Par Robertu Rolihu
Roberts Rolihs (Riobert Roli) ir sarakstījis bestselleru The Million Dollar Decision. Viņa vadošā ilgtermiņa investīciju kursa dalībnieki pastāvīgi uzrāda labākus rezultātus nekā labākie Volstrītas eksperti.
Roberts Rolihs uzauga nabadzīgā Slovēnijas ciematā (kopējais iedzīvotāju skaits – 2 miljoni), vēlāk kļuva par veiksmīgu uzņēmēju (sadarbojoties ar tādām personām kā Braiens Treisijs), līdz pazaudēja lielāko daļu savas naudas, jo uzticējās finanšu konsultantiem un finanšu guru. Šis pavērsiens iedvesmoja viņu veltīt septiņus gadus, lai pētītu, kas īsti notiek finanšu nozares aizkulisēs.

Šodien Roberta misija ir stāstīt cilvēkiem, kas ir tas, ko finanšu nozare nevēlas, lai uzzinām par investēšu, kā arī palīdzēt cilvēkiem izvairīties no dārgām kļūdām, ko pieļauj lielākā daļa investoru.

Viņa vadošā investīciju kursā ir vairāk nekā 5000 dalībnieku no vairāk nekā 50 valstīm. Par Roberta sasniegumiem var lasīt desmitiem laikrakstu, un viņš ir minēts neskaitāmās TV pārraidēs, turklāt viņam ir bijis gods uzstāties uz vienas skatuves ar tādām personām kā Gerijs Vainerčuks (Gary Vaynerchuk), Roberts G. Alens (Robert G. Allen), Raiens Deiss (Ryan Deiss), Kevins Grīns
(Kevin Green), Endijs Heringtons (Andy Harrington) un daudziem citiem. Viņa sarakstītā grāmata ieguvusi starptautiska bestsellera statusu un ir tulkota vairākās valodās, arī Ķīniešu valodā.
Labāks par izcilākajiem ekspertiem kopš 2012. gada
Roberta investīciju kursu dalībnieki kopš 2012. gada ir uzrādījuši labākus rezultātus par izcilākajiem investīciju ekspertiem, nenodarbojoties ar akciju tirdzniecību īstermiņā un neuzņemoties pārmērīgu risku.
 • Roberts pirmoreiz iepazīstināja ar kursu 2012. gadā un no 2021. gada līdz 2021. gada decembrim viņš ir vadījies pēc viena principa: "Investē tagad un pērc katru aktīvu, kura vērtība ir nokritusies!"
 • 2020. gada Covid pandēmijas izraisītās panikas laikā, kad tirgi nokritās par 30%, viņš mudināja savus dalībniekus sākt pirkt akcijas (tas tika izziņots 2020. gada 16. martā, tieši nedēļu pirms tam, kad tirgus sasniedza zemāko līmeni).
 • No 2018. līdz 2020. gadam viņš deva vairākus signālus, ka ir laiks mesties kriptovalūtas tirgū, kad Bitcoin un biznesa kriptovalūtu projektu cenas bija zemākajā līmenī un neviens nevēlējās riskēt šajos tirgos. Viņa kursa dalībnieki guva milzu atdevi, sekojot šiem pretrunīgajiem signāliem.
 • 2021. gada decembrī viņš pirmoreiz savā klientu vebinārā lika saprast, ka ir laiks PĀRDOT, un brīdināja par tuvojošos globālo recesiju. Viņš šādu lēmumu pieņēma, kad akciju cenas bija vēsturiski augstākajā līmenī, tieši pirms tirgi strauji zaudēja vērtību 2022. gadā.
Par Business Education Plus
Noderīgas apmācības / konsultācijas no pasaules līmeņa runātājiem un labākajiem biznesa treneriem no dažādiem reģioniem
180+
Organizēto biznesa semināru, meistarklašu un konferenču
8000+
Uzņēmēju un TOP menedžeru apmeklējuši mūsu seminārus
40+
Uzaicināto spīkeru

Uzņēmums Business Education Plus palīdz biznesa īpašniekiem un vinu komandām sistēmiski paaugstināt profesionālsmu menedžmentā, pārdošanā, mārketingā, pārrunās, biznesa automatizācijā, pašizaugsmē. Kā? Rīkojām Latvijā atklātas un korporatīvas pirmklasīgu biznesa treneru (ieskaitot pasaules slaveno spikeru) meistarklases. Business Education Plus ir BNI biedrs.

2015. gada 20. martā rīkojām Rīgā starptautisko šovu "Reklāmas rīmu nakts".
Martā, 2019. gadā, organizējām pirmo Latvijā konferenci mīlošiem vecākiem MamaPapa Forum.

Kopš 2011. gada novembra ir organizēti vairāk nekā 170 semināru, meistarklašu, treniņu un konferenču . Lai piedalītos mūsu biznesa semināros Rīgā, ierodas arī biznesa īpašnieki un topmenedžeri no Anglijas, Baltkrievijas, Holandes, Igaunijas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Moldovas, Ukrainas un Vācijas. Pēdējo divu gadu laikā ("pandēmijas periodā") ir notikuši desmitiem tiešsaistes apmācību.

"Sausa atlikumā" mūsu biznesa semināru dalībnieki saņem spēcīgu tehnoloģiju, instrumentu, paņēmienu, knifiņu klāsta koncentrātu, ko var nekavējoties sākt lietot un jau tuvākajās dienās un nedēļās iegūt pirmos rezultātus. Mūsu labāko biznesa treneru meistarklases/treniņi/konferences paredzētas uzņēmumu īpašniekiem, topmenedžeriem, mārketinga un pārdošanas direktoriem/menedžeriem un ir fokusētas viņu prasmju, iemaņu, kompetences, zināšanu un kvalifikācijas attīstībai, slīpēšanai un paaugstināšanai.
Ar laba vēlējumiem jūsu biznesam, Ļevs Fainveics biznesa semināru kompānijas Business Education Plus vadītājs.
Pirmo reizi Baltijas valstīs!

2022. gada 7. decembrī plkst. 19:00
Šis ir BEZMAKSAS tiešsaistes pasākums. Angļiski.
Atruna (Disclaimer):

Šis nav investīciju padoms vai ieteikums attiecībā uz kādu konkrētu vērtspapīru vai darbību, kas jāveic, un to par tādu nevajadzētu uzskatīt. Roberts Rolihs nav finanšu konsultants un nesniedz personīgus finanšu padomus, kā arī nemudina iegādāties vai pārdot jebkuras akcijas vai vērtspapīrus, nerosina veikt investīcijas.

Ne visi iegūs tādus rezultātus, kādus gaidījuši. Šī nav shēma, kas māca, kā ātri kļūt bagātam. Visa šajā mājaslapā pieejamā informācija ir balstīta uz labāko praksi, un tā ir paredzēta tikai izglītības mērķiem. Ir ļoti svarīgi pašiem veikt analīzi un katram izvērtēt savas iespējas, pirms jebkādu investīciju lēmumu pieņemšanas. Jums ir nepieciešams iegūt neatkarīgu finanšu konsultāciju, veikt neatkarīgu izpēti un pārbaudi attiecībā uz jebkādu informāciju, ko atrodat mūsu mājaslapā un uz kuru esat izlēmuši paļauties, neatkarīgi no tā, vai mērķis ir pieņemt lēmumu par investīcijām vai ko citu.
Pierakstīties jaunumiem
Ar šo pieteikumu Jūs piekrītat privāto datu apstrādai un mūsu konfidencialitātes politikai.
© 2022 Business Education Plus
Lai nodrošinātu drošāku mūsu vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkdatnes anonīmai statistikai. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu izvēli pārlūkprogrammas iestatījumos.
Apstiprinu